Sběrný koncept ECOSTEPS

Nejjednodušší recyklační systém spojený s aktivní ochranou životního prostředí. Přináší mnoho výhod, které prodejny a servisy nemohou nechat lhostejné!

Povědomí o nutnosti recyklace šetrné k životnímu prostředí roste. Právě v oblasti automobilových baterií máme velké pole působnosti a zároveň obrovský potenciál. Proč? Olovo obsažené ve vysloužilých bateriích lze díky moderní recyklaci 100% znovu zužitkovat. 

A naše řešení: Zásobujeme Vás, velkoobchodníky, bateriemi. Vy rozvážíte dodávky objednaných nových baterií do Vašich prodejen a servisů. Přitom můžete použité baterie od svých zákazníků přece rovnou vzít zpět. Ti tak zaplatí pouze základní cenu.

Když máte dostatečný počet přepravních kontejnerů naplněný, vyzvedneme je u Vás a odvezeme použité baterie do kovohutě Johnson Controls nebo do certifikovaných partnerských hutí. Olovo z použitých baterií je zde až 100% recyklováno a znovu použito při výrobě našich nových, výkonných baterií. S ecosteps tak zajišťujeme odborný a ekologický koloběh baterií.

Jádro věci: Každý obchodní partner má své přednosti a dobré argumenty! Vy jako velkoobchodník nabízíte lepší ceny, vytváříte větší vazby na zákazníky, poskytujete jednoduchý systém recyklace v naprostém souladu se zákonem a podporujete důsledné zacházení s přírodními zdroji podle pravidel udržitelného rozvoje. To dlouhodobě šetří náklady a životní prostředí!

Také Vaši obchodní partneři mohou svým koncových zákazníkům nabídnout lepší ceny! Problematické a dlouhodobé skladování použitých baterií patří minulosti a zákonné přepisy jsou automaticky splněny – i ve smyslu ochrany životního prostředí.

Koncový zákazník tedy koupí novou baterii levněji. A svou starou použitou baterii v zájmu ochrany životního prostředí vrátí.

To všechno jsou dobré důvody pro účast v naší prvotřídní recyklační iniciativě. Každý partner se počítá! Čím vyšší je Vaše množství nasbíraných použitých baterií, tím víc toho můžeme udělat – pro Vás a pro životní prostředí!

 


Nabízíme baterie značek
Akuma Varta Fiamm Optima  Energizer
Nabízíme nabíječky značek
 Telwin tecMATE
Nabízíme nabíječky značek
 Telwin tecMATE